پشتیبانی

طراحی اصولی و حرفه ای وب بر اساس بروزترین متد های روز دنیا، تخصص استدیو "دریا وب"است. تجربه کاری، پشتیبانی کامل،استفاده از الگوریتم های خاص و پیاده سازی مهندسی رنگ ها در کنار اصول مخاطب شناسی، بهترین تجربه از داشتن وب سایتی ایده آل را برای شما رقم خواهد زد . بیشتر بخوانید»


درباره ما

استدیو طراحی دریا وب با هدف ترویج و گسترش فعالیت های اینترنتی و برقراری ارتباط مفید و موثر عموم کاربران شبکه جهانی و همچنین ارتقا سطح کیفیت ارتباطات بازار تجارت الکترونیکی در سال ۱۳۹۰ همگام با رشد روز افزون اینترنت و لزوم ترویج آن ، به طور تخصصی کار خود را آغاز نمود.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای روز شبکه جهانی وب، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در این مسیر طولانی بود.

موفقیت و کسب بهترین موقعیت ها توسط مشتریان این استدیو برای ما یکی از دغدغه های اساسیست که برای رسیدن به این مهم، علاوه بر طراحی سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و از همه مهمتر گوگل، شما را با مشاوره بازاریابی اینترنتی و آموزش های لازم برای کسب موفقیت در بازار رقابتی نت یاری خواهیم داد.

بنابراین گروه امیدوار است که بتواند با اتکا به اعتماد شما و پشتوانه تجربیات خود و رعایت کامل حقوق مشتری، پاسخگوی نیاز مخاطبان به وب سایت هایی با کیفیت عالی و درعین حال با قیمتی مناسب باشد که بتواند تمام فاکتورهای اساسی یک وبسایت شاخص را تامین کند.

 


 

چرا انتخاب ما؟

در بستر زندگی دیجیتال امروز، فواید بهره گیری از یک وبسایت ایده آل جهت ارائه هرچه فراگیرتر تر خدمات، بر هیچکس پوشیده نیست. اما نکته کلیدی در این امر این است که اولین فاکتور جاذب و تاثیر گذار بر ذائقه مخاطب شما، اصول مهندسی رنگ و طراحیست که تحقق این مهم نیازمند تیم فکری قویست که بتواند علاوه بر پیاده سازی اصول مخاطب شناسی در وبسایت شما، با بهره گیری از بروزترین متد روز دنیا ، با ارتقای سرعت بارگذاری و مهندسی سئو، مخاطب را بسوی وبسایت مورد نظر هدایت نماید.

تجربه کاری و درصد رضایتمندی مشتریان ما ، این اطمینان را به شما میدهد که کیفیت و آسودگی خاطر شما از پشتیبانی محصولات ، ارمغان تعهد کاری و رعایت حقوق مخاطب است.

تخصص و تعهد کاری،فضای صمیمی و محیط حرفه ای،عامل های انگیزشی تیم دریا وب میباشد که ما را در قبال وظایفی که به تیم ما محول شده است ، متعهد تر میسازد و در نهایت برآیندی کاملا مثبت با سرعت قابل قبولی را به مخاطب ارائه خواهد شد.

امیدواریم بتوانیم خدمتی هرچند کوچک در این مسیر در حال پیشرفت ارائه دهیم.

با ما همراه باشد…

 

نحوه انجام پروژه

 

توضیحات شما

شما توضیحات کامل در مورد قالب وردپرس دلخواهتان را برای ما ارسال میکنید. ما هم پیشنهادهایی خواهیم داد.

ارائه طرح ساختاری

اکنون که نیازهای شما بررسی شد، ما طرح اولیه اسکلت قالب Wireframe را برای شما ارسال میکنیم و شما نظر میدهید.

رابط کاربری دلخواه

پس از تایید طرح، نوبت به طراحی رابط کاربری قالب شما میرسد. نظر شما و ملاحظات فنی ما در این مرحله وجود دارد.

کدنویسی و اجرا

بعد تایید نهایی طرح رابط کاربری، کدنویسی قالب شما طبق برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده انجام می گردد.مهمترین بخش.

دیباگ و پشتیبانی

پس از اتمام کدنویسی، دموی قالب به شما نمایش داده می شود و باز هم شما نظر می دهید. سپس نصب و نهایتا شروع پشتیبانی ما.

 

همینک سفارش دهید...

شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون از طریق بخش ثبت سفارش،از خدمات این استدیو بهره مند شوید و بعد ازثبت در سیستم و تماس کارشناسان با شما، سفارش خود را از قسمت پشتیبانی پیگیری نمایید...
همواره در کنار شما هستیم...تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای "دریا وب" محفوظ می باشد© 2009-2015
she love pain.tamil videos