پشتیبانی

طراحی اصولی و حرفه ای وب بر اساس بروزترین متد های روز دنیا، تخصص استدیو "دریا وب"است. تجربه کاری، پشتیبانی کامل،استفاده از الگوریتم های خاص و پیاده سازی مهندسی رنگ ها در کنار اصول مخاطب شناسی، بهترین تجربه از داشتن وب سایتی ایده آل را برای شما رقم خواهد زد . بیشتر بخوانید»


طراحی رابط کاربری

طرح یک وب سایت، دقیقا همان کانال ارتباطی میان مخاطب و مدیران وب سایت است. این وب سایت خواه فروشگاه باشد و یا اطلاع رسانی و یا معرفی محصولات یک شرکت، هیچ تفاوتی نمی کند و باز هم طرح رابط کاربری یا در واقع همان UI تاثیر بسزایی در جلب مخاطب دارد. مخاطب در نگاه اول ظاهر سایت شما را مشاهده می کند و سپس بر اساس همان ظاهر در مورد بررسی یا ترک وب سایتتان تصمیم گیری می کند.

ui-design

در صورتیکه در نگاه اول، ظاهر وب سایت شما، طرحی مرتب، جذاب و در عین حال ساده و با رعایت اصول و استانداردهای طراحی پیاده سازی شده باشد، مخاطب به طور ناخودآگاه جلب وب سایت شما شده و مشغول استفاده از خدمات شما یا مطالعه مطالبتان خواهد شد. اما برعکس هم صادق است. اگر طرح وب سایتتان نتواند در چند ثانیه اول مخاطب را درگیر خود کند، قطعا شانس ارائه خدمات به وی، به صفر می رسد.

جدا از سلیقه طراح در طراحی رابط کاربری وب سایت، یک سری اصول نیز وجود دارد که می بایست در هر طراحی مدنظر گرفته شود. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

شناخت کاربر
رعایت استانداردها و الگوهای ذهنی که کاربر با آنها آشناست
صحبت کردن به زبان کاربر (و به دور از حاشیه ها)
ارائه اطلاعات مفید در قالبی ساده
کنترل کردن کاربر به سمت آنچه می خواهیم ارائه دهیم
طبقه بندی اطلاعات مورد نیاز برای ارائه (معماری اطلاعات)
ارتباط معنایی بخشهای مختلف طرح با یکدیگر
عدم اجبار مخاطب به کاری
استفاده از عناصر زیبایی شناختی
و …
با رعایت موارد فوق و یک سری اصول دیگر، به جرات می توان گفت که طرح ما، طرحی جذاب، مخاطب پسند و پایدار خواهد بود که کاربر به راحتی با آن مانوس شده و می تواند با سایت تعامل برقرار کند.

برای شروع کار طراحی، سفارش خود را از طریق صفحه سفارشات ارسال نمایید.

همینک سفارش دهید...

شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون از طریق بخش ثبت سفارش،از خدمات این استدیو بهره مند شوید و بعد ازثبت در سیستم و تماس کارشناسان با شما، سفارش خود را از قسمت پشتیبانی پیگیری نمایید...
همواره در کنار شما هستیم...تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای "دریا وب" محفوظ می باشد© 2009-2015
she love pain.tamil videos