پشتیبانی

طراحی اصولی و حرفه ای وب بر اساس بروزترین متد های روز دنیا، تخصص استدیو "دریا وب"است. تجربه کاری، پشتیبانی کامل،استفاده از الگوریتم های خاص و پیاده سازی مهندسی رنگ ها در کنار اصول مخاطب شناسی، بهترین تجربه از داشتن وب سایتی ایده آل را برای شما رقم خواهد زد . بیشتر بخوانید»


طراحی قالب وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس (WordPress) برترین سیستم مدیریت محتوای جهان از لحاظ تعداد کاربر و وب سایت در حال استفاده (آمار)، برای آنکه به صورت دلخواه قابل استفاده باشد، نیاز به یک قالب خوب و مناسب درخور سایت شما دارد، یک قالب وردپرس حرفه ای. یک قالب که بتواند پاسخگوی نیاز کاربران سایت شما باشد و همچنین محتوای شما را به بهترین شکل نمایش دهد. ما این کار را انجام میدهیم.

دریا وب با سابقه طولانی در زمینه طراحی قالب وردپرس وهمچنین تبدیل طرح های حرفه ای به قالب وردپرس، همیشه در حال بروزآوری دانش خود در زمینه طراحی حرفه ای برای سیستم وردپرس است و همچنین سعی دارد تا از آخرین نکاتی که در مورد موتورهای جستجو علی الخصوص گوگل ارائه می شود، مطلع باشد.

مشتریان ما، اغلب کسانی هستند که قبلا نیز مشتری ما بوده اند و با خدمات ما آشنایی دارند. قبلا تجربه کار با ما را داشته و مجددا سفارش خود را به ما می دهد. کافیست برای یک بار پروژه خود را به ما بسپارید.

نحوه انجام پروژه

توضیحات شما

شما توضیحات کامل در مورد قالب وردپرس دلخواهتان را برای ما ارسال میکنید. ما هم پیشنهادهایی خواهیم داد.

ارائه طرح ساختاری

اکنون که نیازهای شما بررسی شد، ما طرح اولیه اسکلت قالب Wireframe را برای شما ارسال میکنیم و شما نظر میدهید.

رابط کاربری دلخواه

پس از تایید طرح، نوبت به طراحی رابط کاربری قالب شما میرسد. نظر شما و ملاحظات فنی ما در این مرحله وجود دارد.

کدنویسی و اجرا

بعد تایید نهایی طرح رابط کاربری، کدنویسی قالب شما طبق برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده انجام می گردد.مهمترین بخش.

دیباگ و پشتیبانی

پس از اتمام کدنویسی، دموی قالب به شما نمایش داده می شود و باز هم شما نظر می دهید. سپس نصب و نهایتا شروع پشتیبانی ما.

همینک سفارش دهید...

شما مشتریان گرامی میتوانید هم اکنون از طریق بخش ثبت سفارش،از خدمات این استدیو بهره مند شوید و بعد ازثبت در سیستم و تماس کارشناسان با شما، سفارش خود را از قسمت پشتیبانی پیگیری نمایید...
همواره در کنار شما هستیم...تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای "دریا وب" محفوظ می باشد© 2009-2015
she love pain.tamil videos